+‎38 (063)-232-06-17
Работаем каждый день с 10:00-19:00

Інформація про нас | FitBandit.com.ua

FitBandit.com.ua - це інтернет-магазин компресійного одягу для бійців ММА, боксу, джиу-джитсу, муай-тай та інших видів єдиноборств. Ми намагаємося надати кращу якість як продукції, так і обслуговування, для наших кліентів. FitBandit.com.ua - це не просто магазин, а магазин, керований бійцями, для бійців.

FitBandit.com.ua - інтернет-магазин, що спеціалізується на наданні товарів та інформації для спортсменів, як професійного, так і початкового рівня. Ми прагнемо зробити запас великої кількості високоякісних міжнародних брендів, в той же час підтримуючи місцевих українських постачальників і виробників. Наша команда FitBandit намагається забезпечення швидке і ефективне обслуговування наших клієнтів і гостей.

Поряд з відмінними продуктами, привабливою ціною та гарним обслуговуванням, ми на FitBandit.com.ua прагнемо надати відвідувачам нашого сайту широкого розголосу останніх новин і подій в розділі Блог.

На FitBandit.com.ua ми цінуємо думку наших клієнтів і ідеї, тому, будь ласка, не соромтеся звертатися до нас через контактну сторінку з будь-якими пропозиціями або відгуками. Якщо є щось, що у нас немає на складі, що б ви хотіли придбати, наша команда буде намагатися "дістати" вам цю продукцію.

Ми в команді FitBandit постійно перетинаємося з історією бойового життя і розробили цей сайт відповідно до потреб бійця. Тому ми сподіваємося, що вам сподобається все те, що ми тут надаємо.

Для всіх ваших потреб бойового спорядження, будь то Муай Тай, Кікбоксинг, змішані бойові мистецтва, BJJ або бокс, ми раді, що ви відвідали наш сайт!